ویژگی‌های تاثیرگذار در قیمت گاوصندوق

امروزه انتخاب یک گاوصندوق خوب، جزء یک تصمیم برپایه آگاهی از جزئیات گاوصندوق است. چراکه بازاری که این روز‌ها با آن مواجه هستیم، بسیار متنوع‌تر و پر زرق و برق‌تر از دیروز شده است. همینطور از طرفی، نداشتن آگاهی کافی و عدم شناخت از ویژگی‌های محصولات ایمنی، از جمله گاوصندوق‌های خانگی، اداری، هتلی و … باعث سخت‌تر شدن تصمیم و گاه منجر به انتخاب اشتباه خواهد شد.

وقتی صحبت از ویژگی‌های یک گاوصندوق خوب می‌شود، اولین نکته‌ای که به ذهن هر فردی می‌رسد، ضدسرقت بودن آن است.

اما آیا می‌دانید برای اینکه یک گاوصندوق، ضدسرقت باشد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ آیا فقط ضدسرقت بودن گاوصندوق برای حفظ و نگهداری اموال ما کفایت می‌کند؟

ما در این مقاله قصد داریم به سوالاتی هم‌چون:

 • ویژگی‌های اساسی یک گاوصندوق ایمن چیست؟
 • در هنگام خرید یک گاوصندوق خوب، چه مواردی را باید مورد توجه قرار داد؟
 • منظور از گاوصندوق‌های ضدسرقت، گاوصندوق‌های ضدحریق و … چیست؟

 

اگر شما هم چنین سوالاتی را در سر دارید پس حتماً با ما همراه باشید.

خرید یک گاوصندوق خوب و باکیفیت از جمله مواردی است که نیاز به آشنایی و دانستن نکات و الزاماتی دارد که ما در این مقاله به نقد و بررسی تمامی ابعاد و جنبه‌های متفاوت آن خواهیم پرداخت.

 

راهنمای خرید گاوصندوق خوب

اولین نکته‌ای که در هنگام خرید گاوصندوق باید مدنظر داشته باشید، هدف شما از خرید گاوصندوق می‌باشد. شما ابتدا باید مشخص کنید که گاوصندوق موردنظر را برای چه مکانی و برای حفظ و نگهداری چه وسایلی خریداری می‌نمائید.

اگر به جهت حفظ و نگهداری پول، اسناد و اشیاء باارزش خود در خانه، به دنبال انتخاب گاوصندوق هستید، باید به سراغ گاوصندوق‌های خانگی رفته و با توجه به مکان موردنظر، گاوصندوق خود را در ابعاد و اندازه مناسب انتخاب نمائید.

 

انواع گاوصندوق دیجیتالی سدید

 

شرکت فناوران ایمن گستر سدید تولید کننده بهترین گاوصندوق‌های خانگی در ابعاد و اندازه‌های متفاوت.

 

اما اگر به دنبال یک گاوصندوق ایمن برای محل کار خود از جمله مغازه، شرکت، کارگاه، کارخانه و … هستید، ما به شما گاوصندوق‌های تجاری را پیشنهاد می‌دهیم که برای انواع مشاغل از جواهرفروشی تا کسب و کار‌های کوچک و هتل‌ها نیز درنظر گرفته شده است.

هم‌چنین برای اطلاع از جدیدترین و بروزترین مدل گاوصندوق موجود در بازار با نام “گاوصندوق خودرو” که تنها توسط شرکت صنعتی فناوران ایمن گستر سدید طراحی و تولید شده و گواهی ثبت اختراع نیز دریافت نموده است، به بخش “صندوق خودرو” مراجعه نمائید

اما نکته‌‌ای که در تمامی انواع گاوصندوق‌های ذکر شده فوق، قابل بحث است، ویژگی‌های اساسی یک گاوصندوق خوب و ایمن است که در ادامه به ذکر این موارد خواهیم پرداخت.

 

ویژگی‌های اساسی یک گاوصندوق خوب عبارتند از:

 • ضدسرقت بودن گاوصندوق
 • ضدحریق و نسوز بودن
 • قابلیت نصب جهت جلوگیری از جابجا شدن صندوق
 • تزئینات داخلی

 

 • ضدسرقت بودن صندوق

حتما شما هم در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها مشاهده کرده‌اید یا ممکن است برای خود شما هم اتفاق افتاده باشد، که سارقان در عرض چند ثانیه درب گاوصندوق را باز کرده و اشیاء داخل آن را سرقت کنند.

تخریب قفل گاوصندوق، بازکردن درب آن بوسیله دیلم و ابزارهای دیگر از جمله آشناترین روش‌های سرقتی است که تا به حال دیده و یا شنیده‌ایم. اما آیا آن افراد از صندوق‌ها و گاوصندوق‌های ایمن و مطمئن استفاده نمی‌کرده‌اند؟

بسیاری از آن افراد از گاوصندوق برای نگهداری اشیاء و مدارک باارزش خود استفاده می‌کرده‌اند. اما باز هم با چنین حوادثی موجه شده‌اند و به راحتی سارق با بازکردن درب آن، تمامی پول و مدارک داخل صندوق را به سرقت برده است.

گاوصندوق ضدسرقت

 

گاوصندوق ضدسرقت

 

پس کدام صندوق ضدسرقت، واقعا از دستبرد سارقین در امان هستند؟

 

برای داشتن یک گاوصندوق ضدسرقت واقعی باید به مواردی از جمله سیستم و تکنولوژی قفل مورداستفاده در صندوق و نحوه قرارگیری لولای درب صندوق توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

در گاوصندوق‌های ضدسرقت سدید از حرفه‌ای‌ترین سیستم قفل ضدسرقت در داخل درب صندوق استفاده شده است. باتوجه به کاربرد گاوصندوق‌ها، انواع قفل‌های رمز دیجیتالی و رمز مکانیکی همراه با یک عدد قفل کلیدی در آن‌ها تعبیه شده است و شما می‌توانید هر نوع رمز پیچیده‌ای را برای گاوصندوق دیجیتالی خود درنظر بگیرید.

علاوه‌بر قفل‌های دیجیتالی و رمزدار استفاده شده در گاوصندوق‌های سدید، لولای درب صندوق به صورت مخفی و در داخل خود صندوق تعبیه شده است که امکان هرگونه دسترسی به لولا و یا برش لولا را از بین خواهد برد.

 

 • ضدحریق و نسوز بودن

این روزها بلایای طبیعی و ناگواری هم‌چون آتش سوزی همواره در کمین ما هستند!

کم نشنیده‌ایم با توجه به اینکه بسیاری از افراد، اشیاء و مدارک خود را در داخل گاوصندوق محافظت می‌کرده‌اند، اما باز هم آتش سوزی باعث سوختن خود گاوصندوق و از بین رفتن اسناد و مدارک داخل آن شده است!

پس با این وجود، اسناد و اشیاء باارزش خود را در چه مکانی نگهداری کنیم؟

ما به شما استفاده از گاوصندوق‌های ضدحریق و نسوز را پیشنهاد می‌دهیم که در برابر آتش سوزی هم مقاوم هستند و دیگر نگران سوختن و یا سیاه شدن مدارک خود نباشید.

 

گاوصندوق ضدحریق و نسوز

نسوز و ضدحریق بودن گاوصندوق

 

متاسفانه امروزه باتوجه به افزایش قیمت‌های مواد اولیه، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات ایمنی، برای ضدحریق و نسوز کردن گاوصندوق در داخل بدنه آن، از بتون استفاده می‌کنند. استفاده از بتون در بدنه صندوق، ایمنی کاملی از اسناد و اشیاء شما در برابر حوادث ناگواری از جمله آتش سوزی فراهم نمی‌آورد. چرا که بتون تحمل حرارت چندانی ندارد و باعث انتقال حرارت از اطراف بدنه و درب صندوق به داخل می‌شود و باعث سیاه شدن اسناد شما خواهد شد.

 

شرکت سدید به منظور ضدحریق کردن گاوصندوق‌، بجای بتون از پشم سنگ در بین تمامی بدنه دوجداره آن استفاده می‌کند که تحمل حرارت تا دمای 700 درجه سانتی گراد را خواهد داشت.

هم‌چنین استفاده از نوار دودبند در دور تا دور درب صندوق، از سیاه شدن اسناد و مدارک شما محافظت و از ورود دود به داخل آن جلوگیری می‌کند. این نوار دودبند مانند یک عایق عمل می‌کند و بر اثر گرم شدن صندوق، منبسط شده، قطر آن افزایش می‌یابد. نوار دودبند، فضاهای خالی دور درب را پر کرده و باعث عدم انتقال حرارت از طریق درزهای درب خواهد شد.

وجود چنین ویژگی‌هایی، باعث متمایز ساختن گاوصندوق‌های ضدسرقت و نسوز سدید از دیگر گاوصندوق‌های موجود شده است.

 

 • قابلیت نصب جهت جلوگیری از جابجا شدن صندوق

با تمامی این ویژگی‌ها و راه‌حل‌هایی که تا به حال گفتیم، ممکن است این سوال برای شما پیش آید که اگر سارق درصورت عدم توانایی در بازکردن درب صندوق، به فکر حمل کردن خود صندوق یا گاوصندوق باشد، آنگاه باید چه کرد؟

نگران نباشید!

سدید برای این مشکل و سوال شما هم راهکار حرفه‌ای و متفاوتی را درنظر گرفته است.

گاوصندوق غیرقابل حمل

 

گاوصندوق غیرقابل حمل

 

گاوصندوق‌های سدید توسط پیچ‌های مخصوصی، رول بولت از کف به زمین و در برخی از مدل‌ها نیز از پشت نیز به دیوار متصل می‌شوند و امکان به سرقت رفتن صندوق و هرگونه جابجایی را از بین می‌برند. پس دیگر نگران به سرقت رفتن و بلایای طبیعی هم‌چون زلزله نباشید. گاوصندوق‌های خانگی و اداری سدید مجهز به سیستم ضدسرقت و با قابلیت نصب از کف به زمین می‌باشند.

پس دیگر چه می‌خواهید؟؟؟

سدید پیش از خود شما به فکر شما بوده است و برای تمامی نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما، راه‌حلی سنجیده است.

هنوز ویژگی‌های منحصر به فرد گاوصندوق‌های سدید به پایان نرسیده است. با ما همراه باشید.

 

 • تزئینات داخلی

سدید علاوه‌بر کیفیت و اصالت محصولات خود، به زیبایی و شکیل بودن گاوصندوق‌ هم اهمیت ویژه‌ای می‌پردازد. بدین منظور نه تنها گاوصندوق‌های سدید به روش کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده‌اند، بلکه به تریم بندی و تزئینات لاکچری محصولات خود نیز پرداخته است. تمامی انواع گاوصندوق‌های‌ خانگی، اداری، هتلی و … سدید، این ویژگی‌ها را دارا هستند. پس با انتخاب هر یک از محصولات سدید، علاوه بر خرید یک گاوصندوق باکیفیت و مناسب، شما دارای یک صندوق لوکس و زیبا هم خواهید شد.

تمامی محصولات سدید:

 • با چرم مصنوعی تزئین شده‌اند
 • از طبقات متحرک MDF برای تقسیم بندی فضای داخل صندوق استفاده شده
 • تمامی زبانه های صندوق آبکاری شده‌اند
 • از ورق‌های مولتی استایل برای تزئینات داخلی صندوق‌ها استفاده شده
 • و هم‌چنین به منظور وجود نور کافی در داخل صندوق و راحتی استفاده شما از صندوقچه مخفی داخل صندوق‌های لاکچری از روشنایی استفاده شده است.

تزئینات داخلی

صندوقچه مخفی و تزئینات داخلی صندوق

سدید، نوآوری در تولید گاوصندوق

شرکت فناوران ایمن گستر سدید به عنوان یکی از بهترین برندهای گاوصندوق، سال‌هاست که در زمینه طراحی و تولید محصولات ایمنی فعالیت می‌کند. محصولات ایمنی سدید تنوع بسیاری دارد. تولیدات سدید شامل انواع گاوصندوق‌های ضدسرقت و نسوز، کمدهای بایگانی نسوز، فایل‌های دوکشو و چهارکشو نسوز، صندوق‌های امانات بانکی و صندوق‌های هتلی می باشد.

سدید به جهت طراحی و تولید یک گاوصندوق خوب همراه با تمام ویژگی‌هایی که در این مقاله به آن اشاره شد، همواره از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه و پیشرفته‌ترین ماشین آلات قطعات سازی استفاده نموده است.

 

به همین دلیل است که می‌گوییم با انتخاب گاوصندوق‌های سدید، تمامی ویژگی‌های یک گاوصندوق خوب را در یک محصول دریافت می‌نمائید.

هم‌چنین به پاس از حسن سلیقه شما و استقبال ویژه خریداران و اطمینان خاطر شما، تمامی محصولات سدید دارای یکسال گارانتی هستند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.