درباره سدید

شرکت فناوران ایمن گستر سدید با برند تجاری سدید به معنای سخت، محکم و استوار در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات ایمنی شامل: انواع گاو صندوق های نسوز و ضد سرقت،کمدهای بایگانی نسوز، فایلهای دو کشو و چهار کشو نسوز و ضد سرقت، صندوق های امانات بانکی و انواع دربهای ضد سرقت آپارتمانی ، دربهای ضد حریق ، دربهای اتاق سرور و خزانه ای آغاز نمود.

محصولات سدید با طراحی منحصر بفرد تماماً از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات قطعات سازی تولید می شوند.

با تولد شرکت سدید،این صنعت قدیمی که سالیان دراز به شکل سنتی و اصطلاحاً استادکاری در یکی دو شرکت قدیمی تولید میشد هم اکنون توسط به روزترین نرم افزارهای مهندسی فرآیند طراحی و انواع تست های تخریب،سرقت و مقاومت در برابر حریق را به صورت مجازی انجام میدهند و نتیجتاً محصولی کاملاً متمایز و با امنیت خاطر برای مشتریان ارائه می گردد.

در زمینه فروش ضمن جذب نمایندگی در شهر های بزرگ با حضور در فروشگاه های آنلاین اینترنتی امکان فروش و ارسال محصولات در هر زمان از شبانه روز فراهم می باشد. گارانتی سلامت و خدمات پس از فروش به صورت سراسری و شبانه روزی از دیگر تعهدات شرکت سدید می باشد.

لوگو سدید